UZMANLAR

Bir Kuaför Hikayesi

Stéphane Lancien Temmuz 1964’te Vannes’da doğdu; bütün çocukluğunu ve gençliğini burada geçirdi. Quimper Güzel Sanatlar Okulu’na gittikten sonra, bir kuaförlük okuluna devam eder. Paris’e gelince Jean-Marc Maniatis kuaförlük salonunda çalışır. 19 yıldır, stüdyo kuaförü olarak ünü hem Avrupa, hem de bütün dünyada artmaktadır. Vogue, Elle, Marie Claire, Harper’s Bazaar ve hatta Vanity Fair gibi dergiler için çok sayıda fotografçıyla çalışmaktadır.

Alıntı

« Stephane Güzellik Sanatçıları Dream Team'e katıldığı için çok gurur duyuyoruz! Stephane şüphesiz en büyük kuaförlerden biridir. Birkaç sezondur, bizim reklam kampanyalarımız için saç yarattı ve Cannes Film Festivali'nde de dahil olmak üzere bizim ilham kaynağımız oldu.»

Cyril Chapuy,
L’Oréal Paris Uluslararası Yöneticisi

« Bu benim deneyimim, benim duygum ve L’ORÉAL Paris'in hizmetinde güzelliği tanıtmaktan gurur duymak benim vizyonum... »

Güzellik sektöründe yeni bir sanatçı

Lüks markaların çok sayıda moda kampanyalarının ve bunun yanı sıra kozmetik ve parfüm reklam filmlerinin saç yapımına imzasını atmıştır. Son olarak Stéphane, Paris, Milano, Londra ve New York’taki çok sayıda defilenin saç stillerini her mevsim tasarlamaktadır.

KUAFÖRLÜK DERSLERI

Eğitimleri keşfet

OK

L'Oréal Paris bültenine üye olmak için kayıt olun.

Kapat

BÜLTEN

Kapat

Bülten üyeliğimi iptal ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Arkadaşına gönder

Kapat
Teşekkürler, e-mailiniz gönderilmiştir
Gönder

Bize sağladığınız e-mail adresleri sadece istenilen makaleleri göndermek amaçlı kullanılacaktır ve saklanmayacaktır.