UZMANLAR

Meslek Sırrı

"Bu mesleği yapmak isteyenlere, benim gibi makyaj sanatına aşık olanlara benim tavsiyem hayallerinden vazgeçmemeleri olur.Kendilerini sürekli geliştirmeliler. Ve farklı renklerle, farklı ürünlerle birlikte birbirinden cazip, sofistike makyaj stilleri tasarlamalılar. Yaratıcılıklarına asla sınır koymamalılar."

14 yıldır sektörde

Ali Rıza Özdemir, Haziran 1979 yılında Artvin’de doğdu. 14 yıldır kozmetik sektöründe makyaj tasarımcısı olarak çalışıyor. Vogue, Elle, Marie Claire ve Harper’s Bazaar çalıştığı dergiler arasında yer alıyor. Hilary Rhoda, Bianca Balti, Magdalena Frackowiak, Eniko Mihalik, Constance Jablonski, Katrin Thormann ve Beren Saat, Nurgül Yeşilçay, Tülin Şahin, Tuğba Büyüküstün, Saadet Aksoy, Gülşen daha önce çalıştığı ünlü isimler arasında yer alıyor.

"Hayata her zaman saygı duydum, o da bana teşekkür etti ve benim aşık olduğum işi verdi".

Ulusal Makyaj Tasarımcısı

L'Oréal Paris tüm kadınlara güzellik sunmak, kaliteyi ulaşılabilir kılmak vizyonuyla hareket ediyor ve tüm kadınlar için en büyüleyici makyajları uygulanabilir hale getiriyor. Güzellik arayışında alanında en iyi, en kaliteli makyaj ürünleri tasarlamak ve yaratmak için tutkuyla yola çıkarak,L'Oreal Paris bu yolda dünyanın en iyi makyaj tasarımcılarının da desteğini aldı. Ben de Türkiye'nin ulusal makyaj tasarımcısı olmaktan büyük bir gurur duyuyorum.

Aşık olduğu iş

Ben asla bir işe aceleyle başlamadım. Hedeflerimi belirledim ve zamana bıraktım. Kesinlikle mantığımla değil, duygularımla hareket ettim, ederim de. Dolayısıyla hayatın beni bu noktaya taşıdığını söyleyebilirim. Hayatta benim için samimiyet ve saygı önceliklidir. Hayata her zaman saygı duydum, o da bana teşekkür etti ve benim aşık olduğum işi verdi.

OK

L'Oréal Paris bültenine üye olmak için kayıt olun.

Kapat

BÜLTEN

Kapat

Bülten üyeliğimi iptal ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Arkadaşına gönder

Kapat
Teşekkürler, e-mailiniz gönderilmiştir
Gönder

Bize sağladığınız e-mail adresleri sadece istenilen makaleleri göndermek amaçlı kullanılacaktır ve saklanmayacaktır.